Mülk Yönetimi


Bodrum Residence, 2009’dan beri ağırlıklı yabancı uyruklu müşterilerin, Bodrum’daki yatırımlarının, senelik bakım, onarım, kiralama, havuz ve bahçe bakımı gibi hizmetlerini yerine getiren bir gayrimenkul yönetimi ve kiralama şirketidir.


Mülk satın almayı düşünen ev sahiplerine, alım öncesinde muhtemel kira geliri konusunda danışmanlık hizmeti vermek

 

Yeni satın alınan evlerin mobilya sipariş, teslim ve yerleştirme işlemlerinde destek sağlamak

Mülklerin kiralanması için gereken reklam ve promosyonların yapılarak sezonluk, aylık ya da haftalık kiralanması konusunda oluşan talepleri cevaplandırmak ve kira sözleşmelerini yapmak

 

Eve girişlerde hasar depozitosu almak, giriş esnasında belirtilen kişi sayısının kontrolünü yapmak, evde fazla sayıda konaklama yapılmasını engellemek, çıkışlarda evi kontrol etmek, envanter kontrolü yapmak ve kiracıya depozitosunu teslim etmek


Kira ödemelerini almak ve ev sahibine iletmek.

 

Kiracı giriş ve çıkışlarında evin hazırlığı, temizliği ve envanter kontrolünü yapmak.


Evlerin sabit gider, site aidatı, sigorta, fatura ya da vergi ödemelerini takip etmek ve ev sahibi adına yerine getirmek.

 

Mülklerin kış mevsimine hazırlanıp kapatılması, anahtar tedariki, 15 günde bir evleri havalandırmak, kış mevsiminde olabilecek yağış, su basması veya benzeri hasar tespitlerini yapmak ve ev sahibine bildirmek.


Ev sahibinin yaptırmayı düşündüğü tamir, bakım, onarım işlerinde alternatif teklifler almak uygulama yapacak firmalara eşlik etmek ve kontrolörlük yapmak.

 

İlgili Polis Merkezi ya da Jandarma Komutanlığı’na kiralama yapanların kimlik bilgini temin etmek.